Staň se externím poradcem portálu Elektrika.cz!

Svět se mění od nepaměti, jen za několik posledních let se změny znásobily. Mnoho našich odborných přátel není mezi námi na tomto světě a díky novým technologiím máme všichni jiné představy, potřeby a i možnosti. K našim půlkulatým narozeninám jsme si zabalili konstrukční obsahovou změnu portálu. Mnoho z tradičních funkcí portálu rušíme a naopak zkoušíme nové modely. V té souvislosti tvoříme extra úzký tým ...

 

Po 25. letech provozování portálu Elektrika.cz sestavujeme nový poradní tým (ekvivalent redakční rady časopisů). Elektrika.cz se se svou filozofií od tradičních médií odlišuje a svým uživatelům nabízí především reportáže a diskusní témata. Obsah z 90% tvoří vlastní a to díky externím kolegům z řad různých firem, osob samostatně výdělečně činných, učitelů, profesorů, nebo soukromých osob.

Doba se mění a zaměření portálu také. Doba bezduchých textů končí. Prázdná kliše zůstávají na sociálních sítích.

Pokud chceš být osobou blízkou tvorby jedinečného odborného obsahu. Pokud chceš využít svých znalostí více než při vlastní práci, existuje možnost být součástí vnitřního kreativního týmu.

Můžeš pomoci svou zkušeností, fotografií, rozhovorem ...

  • Poradíš nám, poradíš dalším
  • Své postřehy účelně rozvineš
  • Můžeš ukázat světu své dovednosti a přirozeně prezentovat svůj byznys
  • Můžeš ovlivnit obsah vydávaných článků a videoreportáží


Volej na telefon +420 773 123 100 a promluvme si .-)

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení