Pro skalní uživatele

Skalní uživatel je ten, který zná tento portál jako své "boty". Zná každou píď tohoto členitého celku. Skalní ve většině případů patří do místní komunity verifikovaných uživatelů a více, či méně se zapojují do diskusního fóra svými radami. Protože skalní uživatel je do jisté míry i fanouškem, pomáhá redakci v oblastech, které mu jsou blízké. A naopak si portál skalní zvýhodňuje ...

Skalní uživatel, ten který má portál prozkoumaný skrz na skrz. Ví která část je spojená s jinou, která ovlivňuje další části. Skalních uživatelů je kolem stovky. Většina z nich je s verifikovaným účtem a polovina z nich je aktivní v diskusním fóru.
 

Vzděláním jsou skalní od vyučeného po doktora fyziky. Pohledem mediánu je lze označit za střední třídu. Elektrotechnici hledající souvislosti, návaznosti, novinky, pohledy a názory druhých. Jsou rádi pokud mohou poradit druhým.
 

Co je pro skalní zajímavé a proč?

 • Diskusní fórum
  resp. její odborný archív je tématicky projen tak, že jako uživatel s verifikovaným účtem můžete dohledat tolik technických řešení, kolik byste v knihách těžko našli
 • Informační zdroje
  jsou elektronická knihovna informačních materiálů redakce. Z části je přístupná veřejnosti, z části pouhým přihlášeným, z největší části verifikovaným uživatelům a vše vidí samozřejmě provozovatel a majitel dat, tedy redakce, resp. redaktoři. V této části mají skalní jedinečnou možnost prohledat desítky tisíc stránek odborných textů, které vám nikdo v této formě nenabízí. Pozorný čtenář nalezne v pravé částí "zdrojů" tématická propojení "tunely", které umožňují skvělé provázání mezi ostatními zdroji informací.
  Nepřístupné informace na které se vztahuje Autorský zákon nebo zákon 22/1997 o výrobcích, nelze šířit. Proto to prosím po redaktorech nepožadujte. Nabízíme pouze úryvky a odkazy na získání originálních zdrojů.
 • Elektrika.cz
  Nejstarší část na které vychází všechny oficiální zprávy a zpravodajství z oblasti instalační elektrotechniky.

 • Elektrika.TV
  Multimediální část portálu Elektrika, která od roku 2008 přináší zpravodajství prostřednictvím videa. Od roku 2011 vysílá i v reálném čase. V roce 2013 Elektrika.TV přenášela živě rozhovory po celou dobu konání veletrhu AMPER.
   

Jak se stát skalním?

 • Není to otázkou vyplnění formuláře a verifikací účtu
 • Zapojte se do diskuse s ostatními

... a vše příjde samo. Nebo také nepřijde. Nic není automatické a samozřejmé. Ale pokud to přijde získáte zajímavé kontakty a přátele.

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení