Moderátoři a tvůrci streamu Digitální továrny 2019

Portál Elektrika není žádná kancelář a už vůbec ne reklamní či propagační agentura, přehazující obchodní tisková sdělení. Kdo zná ty, kteří jej tvoří? Prakticky není možné představit všechny, kdo svým dílem přispívají k celkové mozaice finálního obrazu. A tak alespoň při některých příležitostech prozrazujeme aktuální sestavu. V každém případě je za vším schováno daleko více osob a práce než by člověk pomyslel.
Jsou lidé Elektrice blízcí a vzdálení, ovšem nikdo ani my v redakci neznáme všechny, kteří nám pomáhají. Proto jsme se rozhodli využívat každé příležitosti Elektrika.TV alespoň někoho ze spolupracovníků představit. Pokud se to ovšem nekříží s nějakou smlouvou.
V roce 2019 jsme na MSV v Brně uskutečnili od roku 1998 největší živé vysílání. Největší nebylo počtem vstupů ale sledovaností. Jako každý elektrikářský sraz, tak i každé vysílání se skládá z trochu jiného týmu. Při výběru a rozhodování máme jiná rozhodující kritéria, než třeba v obecných pořadech. Potřebujeme totiž kromě schopnosti se vyjadřovat, také znalost problematiky o které se hovoří. Pokud přičtete skutečnost, že máte na přípravu pouhou hodinu a máte rozhovorů několik, pak vám vyjde vysoko postavená laťka výkonu. 

Kdo byl a nebyl tedy letos u nás vidět?

-

Marek Zahradníček
je olomoucký herec a moderátor. V našem oboru známý z moderování výstav ELEKTRA a Elektrofestů pořádaných Omnisem Olomouc. Při uvádění rozhovorů na Digitální továrně 2.0 pečlivě dbal na to, aby nepřevažovala formálnost a měla také ten často chybějící rozměr rozesmátého člověka.
-
Stanislav Cieslar
je technický novinář, který je s námi na mnoha multimediálních událostech.
-
Denisa Ranochová
je ekonomická novinářka zaměřující se na změny s příchodem myšlenek Průmyslu 4.0. 
-
Mirek Pakr
je zlínský moderátor, kameraman a fotograf. Rozhovory na technická témata mu jsou velice blízká a skvěle ostatní doplňoval ...
-
Karel Herma
je duší technik, elektrikář, elektronik, zvukař, kameraman, střihač. Převoz a stavbu celého studia zajišťuje s ostatními právě on. Kromě toho je také právoplatným a hrdým držitelem §6 ... 


 

-
Miroslav Minařík
je otec myšlenky portálu Elektrika a jeho práce se skrývá v obsahové režii a provozních souvislostech.
Ale pochopitelně celý tým je vždy podle události jiné velikosti.
Někdo pátrá, koriguje, přepisuje, kontroluje, dohledává, kontaktuje, účtuje, sestavuje, testuje, stříhá, natáčí, fotografuje, stříhá, diskutuje, skenuje, píše, komunikuje, obchoduje, moderuje, opravuje, programuje, propaguje, cestuje ...
... a opravdu z nás nikdo neumí všechno.
Objektivům bývá skrytá například Alena Minaříková, podobně jako mnoho dalších zabezpečující chod některé z částí provozu. Ovšem na jiných akcích, například Elektrická spojka, jsou naopak možné potkat zcela jiná jména.

Kdo zde znát více ze zákulisí, může sledovat rubriku Backstage!

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení