Jak použít videoklip Elektrika.TV na svých stránkách

Jak vložit videoreportáž z Elektrika.TV kamkoliv jinam pomocí html kódu. Není potřeba kopírovat a ukládat objemné soubory videoklipů na svá placená úložiště. Kód vložíte do zdrojové části vašeho článku, ve kterém videoklip komentujete sami a sami si zvolíte, kam budete v textu vašeho komentáře směrovat případné aktivní odkazy.

 

Podobně jako na Youtube i na Elektrika.TV existuje kód pro sdílení videoklipu na jiných stránkách. Pokud chcete zobrazit libovolný videoklip z Elektrika.TV na jiné stránce na internetu, stačí do zdroje formátovaného textu vložit kód <iframe ... Ten naleznete na stránce konkrétního videoklipu v tabulce umístěné vpravo vedle něj.

Kliknete na záložku Sdílej ...

 

 

U textu Vložit na web lze zvolit velikost zobrazovaného videa. Doporučujeme (pokud to není nutné) rozměr neměnit. 

 

 

V řádku začínajícím textem <iframe src="https://elektrika.tv/video/ ... klikněte myší, označte celý text do bloku pomocí CTRL+A, zkopírujte do schránky pomocí CTRL+C a vložte do své cílové stránky pomocí CTRL+V.

 

 

Příklad vkládaného <iframe do těla textu v html zdroji:

<div>úvodní text ke vnořenému videospotu<br /></div>
<br />
<div><br />   </div>
<div style="text-align: center;">&nbsp;
<iframe src="https://elektrika.tv/video/2019/19_msv_ut_digitalni_tovarna2_0_9_45.mp4/embed?width=560&amp;height=315" allowfullscreen="" width="560" height="315" frameborder="0"></iframe>
<br /></div>
<div>následující text pod videoklipem ...</div>Poznámka: Kód mezi <iframe> ... </iframe> musí být celistvý, nepřerušený! Videopřehrávač klipu není Flash technologie!

 

 

V případě nejasností nás prosím kontaktujte na telefonu 773 123 100.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2022 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení