Živé vysílání Digitální továrny 2.0 z MSV 2019

Není veletrh jako veletrh. Vše se vyvíjí a výstavnictví nevyjímaje. Proč se o tuto událost zajímat? Všechny určitě neosloví! Osloví především lidi pátrající po tom, kam směřuje technologický vývoj. Ten mění naše životy i chování, ač se nám to líbí nebo ne. Živé vysílání Digitální továrny 2.0 zprostředkuje část dění z veletrhu a také něco navíc. Obdobnou technickou událost v takovém provedení nepotkáte ani v Německu!

 

O čem bude událost?
Přehlídka novinek? To také, ovšem důležitý přínos je motivace. Každý kdo má svůj byznys, který bere opravdu vážně, sleduje vývoj. Nejen v technice, ale v oblastech souvisejících s užívanou technikou. Digitální továrna 2.0 bude místem, kde si může každý konfrontovat své firemní zvyklosti s tím, co obnáší přicházející digitalizace či naopak přináší.

Martin Lahoda
Martin Lahoda

Proč má být Digitální továrna 2.0 jiná než jiné výstavy,
tedy tak, jak o ní píší různá média? Zásadní rozdíl bychom viděli ve starém modelu prodat plochu, postavit stánky a děj se co děj, proti nové vizi, která míří směrem k samotnému jádru tématu. Digitálu a kyberprostoru. Nevěříte? Porozhlédněte se kolem co se pořádá a jaký je princip takových událostí. Stále stejný, konvenční.

Zdeněk Havelka
Zdeněk Havelka

Přestože jde o nultý ročník, o startup nejde.
Na počátku stojí datový architekt Zdeněk Havelka a samozřejmě Jiří Holoubek. Již v roce 2017 jsme na Elektrika.TV spustili videoseriál R4M (zde) s podtextem "jazykový koutek čtvrté průmyslové revoluce". Volné, navazující pokračování připravujeme právě k této události.

Jiří Holoubek
Jiří Holoubek

Co chystá portál Elektrika?
Sleduje to, co se děje, o čem se píše, jak se píše, čemu není rozumět a hledá osoby znalé s bližším vysvětlením. Místem a časem odkrytí práce redakce portálu bude právě konání Digitální továrny 2.0! Něco uvidíte ve vysílání a něco na místě konání. V každém případě pokud chcete někoho potkat a poradit se, bude osobní přítomnost nutná. Naopak části živého vysílání bude možné již tradičně sledovat v reprízách.

Pavel Fiala
Pavel Fiala

Kde bude živé vysílání?
Prozatím víme, že určitě na adresách www.bvv.cz, www.Elektrika.TV a o dalších se jedná.

Ivan Gabaš
Ivan Gabaš

 

Více prozatím nelze prozradit.

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická zpravodajská jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 17 minut! Znáte jiný oborový portál, který je podobně akční?

 

Portál Elektrika je dnes synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací z oblasti instalační elektrotechniky v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2020 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení