Živé vysílání Digitální továrny 2.0 z MSV 2019

Není veletrh jako veletrh. Vše se vyvíjí a výstavnictví nevyjímaje. Proč se o tuto událost zajímat? Všechny určitě neosloví! Osloví především lidi pátrající po tom, kam směřuje technologický vývoj. Ten mění naše životy i chování, ač se nám to líbí nebo ne. Živé vysílání Digitální továrny 2.0 zprostředkuje část dění z veletrhu a také něco navíc. Obdobnou technickou událost v takovém provedení nepotkáte ani v Německu!

 

O čem bude událost?
Přehlídka novinek? To také, ovšem důležitý přínos je motivace. Každý kdo má svůj byznys, který bere opravdu vážně, sleduje vývoj. Nejen v technice, ale v oblastech souvisejících s užívanou technikou. Digitální továrna 2.0 bude místem, kde si může každý konfrontovat své firemní zvyklosti s tím, co obnáší přicházející digitalizace či naopak přináší.

Martin Lahoda
Martin Lahoda

Proč má být Digitální továrna 2.0 jiná než jiné výstavy,
tedy tak, jak o ní píší různá média? Zásadní rozdíl bychom viděli ve starém modelu prodat plochu, postavit stánky a děj se co děj, proti nové vizi, která míří směrem k samotnému jádru tématu. Digitálu a kyberprostoru. Nevěříte? Porozhlédněte se kolem co se pořádá a jaký je princip takových událostí. Stále stejný, konvenční.

Zdeněk Havelka
Zdeněk Havelka

Přestože jde o nultý ročník, o startup nejde.
Na počátku stojí datový architekt Zdeněk Havelka a samozřejmě Jiří Holoubek. Již v roce 2017 jsme na Elektrika.TV spustili videoseriál R4M (zde) s podtextem "jazykový koutek čtvrté průmyslové revoluce". Volné, navazující pokračování připravujeme právě k této události.

Jiří Holoubek
Jiří Holoubek

Co chystá portál Elektrika?
Sleduje to, co se děje, o čem se píše, jak se píše, čemu není rozumět a hledá osoby znalé s bližším vysvětlením. Místem a časem odkrytí práce redakce portálu bude právě konání Digitální továrny 2.0! Něco uvidíte ve vysílání a něco na místě konání. V každém případě pokud chcete někoho potkat a poradit se, bude osobní přítomnost nutná. Naopak části živého vysílání bude možné již tradičně sledovat v reprízách.

Pavel Fiala
Pavel Fiala

Kde bude živé vysílání?
Prozatím víme, že určitě na adresách www.bvv.cz, www.Elektrika.TV a o dalších se jedná.

Ivan Gabaš
Ivan Gabaš

 

Více prozatím nelze prozradit.

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2022 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení