Co zadavatel inzerce získá

Proč investovat do své propagace na portálech Elektrika? Proč je dobré pamatovat v rozpočtu na toto reportážní on-line médium? Nemyslet v rozpočtu na propagaci, není šťastné řešení. Neuvažovat v dnešní době mobilních aplikací na internetovou komunikaci je spíše dobrou šancí pro konkurenci, než úsporou na správném místě.

 

Odborně zaměřeným obsahem tvoříme zájmovou oblast pro skupinu uživatelů, kteří hledají technické informace jinou formou, než konvenčním firemním výstupem. 

Z pohledu zadavatele inzerce lze rozdělit návštěvníky do dvou skupin. Vyberte si, kterou ze skupin chcete oslovit.

 • B2B
  projektanti, elektroinstalatéři, revizní technici, rozpočtáři, přípraváři, učitelé, studenti
  tato skupina hledá informace související s jejich zaměstnáním, podnikáním. Zajímají se o novinky, ale také o ověřené, letité standardy. Ověřují si své domněnky a výroky vyslovené jinými odborníky nebo obchodníky. Hledají technická řešení, o které se mohou spolehlivě opřít.
   
 • B2C
  investoři, architekti, koncoví spotřebitelé
  největší skupina na trhu hledá informace typu design, funkce, kvalita, cena, záruka. Tito zájemci ocení jednoduchý popis, který přinese zmíněné body. Očekávají nezávislé pohledy a reference zajímavých řešení. Hledají informace, na základě kterých se později rozhodnou.
   

Obě skupiny mají svůj význam. Každá je jinak důležitá a každá vyžaduje jiné informace. Redakce se snaží zaměřením portálu udržovat obě cílové skupiny v rovnováze tak, aby zadavatel inzerce měl možnost volby určitého zacílení.

Máte možnost využít aktivního zájmu návštěvníků v uvedených dvou skupinách.

Volejte 773 123 101.

 


O čem je dobré vědět?

Víte, jak vypadá vysílání naší televize? Sledujte zde ...


Sledujte jak vypadá typický produktový videoklip Ukázka zde ...


Chcete propagační sestavu na míru vlastní společnosti? Zavolejte nám a sjednejte si konstruktivní schůzku. Telefon 773 123 105. Nebo více kontaktů zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení