Televize (www.Elektrika.TV)

Televize (www.Elektrika.TV)
První technický broadcast v České republice vznikl z původního úložiště videoklipů. První IP televize s vlastní tvorbou a (v reálném čase) živým vysíláním. Dnes portál staví své stěžejní informační produkty na spojení vlastních, funkčních a veřejností oblíbených částí.

 

Vznik Elektrika.TV se datuje k desátým narozeninám Elektrika.cz v roce 2008. Po vzoru kalifornského TWIT (This Week In Tech) Lea Laporte vzniká na počátku roku 2011 v Brně podobné studio v české verzi. Využívá možnosti přenosu hlasu a obrazu ke spojování odborníků z různých koutů elektrotechniky. Během léta 2011 první playlist a televizní program.

Hlavní přidanou hodnotou nejsou pouze videoklipy, ale jejich provázání na textové zdroje a následná interakce v reálném čase. V roce 2012 redakce realizovala poprvé živý přenos elektrotechnického veletrhu AMPER v Brně. O dvanáct měsíců později redakce portálu s přáteli realizuje 32 hodin živého vysílání z veletržního studia v pavilonu P.

Vysílání za čtyři dny sledovalo celkem více, než 7.960 jedinečných zařízení.
Rekordní vysílání zajišťovalo 28 lidí.
Proběhlo 56 rozhovorů.
Uskutečnilo se 31 zpravodajských vstupů (vždy v celou hodinu).

Nyní se žívá vysílání i předtočené rozhovory a reportáže využívají k názornějšímu a přesvědčivějšímu sdělení. Elektrika.TV se stává svými produkty novým standardem dnešní (nejen technické) komunikace.A největším projektem bylo živé vysílání Digitální továrny 2.0 na MSV 2019.

PUBLIKOVAT NEBYLO NIKDY RYCHLEJŠÍ A TAK ÚČINNÉ!

Tuto službu využívají:
ABB, DEHN+SOHNE, OBO BETTERMANN, TECO, FRANKISCHE, SCHRACK Technik, Brněnské veletrhy a výstavy Brno, EATON Elektrotechnika, KOPOS Kolín, ARKYS, L.P.Elektro, ENIKA, ELEKTRO Bečov, OEZ Letohrad, PHOENIX Contact, RITTAL Czech ...


 

Více na  Elektrika.TV ...  Pro více informací volejte 773 123 105!

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení