Odvolání k ombudsmanovi diskusí

Pokud si myslíte, že jste pozorně četl(a) pravidla odborných diskusí, choval(a) jste se v souladu s nimi a přesto vám byla vyslovena nedůvěra, zde máte možnost odvolání k nezávislému subjektu. POZOR! Tento formulář neakceptuje stížnosti na existující pravidla diskusí, ale pouze chybné zásahy moderátorů!

Je vhodné zavolat na linku 910 100 113 a popsat slovně k jakému došlo bezpráví, nedorozumění. Nezapomeňte uvést svůj kontakt. Ombudsman se zabývá všemi případy!

Počet zbývajících znaků:
Počet zbývajících znaků:
Kdy se událost odehrála? Pokuste uvést přibližnou dobu události abychom mohli přesněji a rychleji dohledat zásah v logu moderací.
. .   :
O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení