Odvolání k ombudsmanovi diskusí

Pokud si myslíte, že jste pozorně četl(a) pravidla odborných diskusí, choval(a) jste se v souladu s nimi a přesto vám byla vyslovena nedůvěra, zde máte možnost odvolání k nezávislému subjektu. POZOR! Tento formulář neakceptuje stížnosti na existující pravidla diskusí, ale pouze chybné zásahy moderátorů!

Je vhodné zavolat na linku 910 100 113 a popsat slovně k jakému došlo bezpráví, nedorozumění. Nezapomeňte uvést svůj kontakt. Ombudsman se zabývá všemi případy!

Počet zbývajících znaků:
Počet zbývajících znaků:
Kdy se událost odehrála? Pokuste uvést přibližnou dobu události abychom mohli přesněji a rychleji dohledat zásah v logu moderací.
. .   :
O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická zpravodajská jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 17 minut! Znáte jiný oborový portál, který je podobně akční?

 

Portál Elektrika je dnes synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací z oblasti instalační elektrotechniky v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2021 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení