Závěr živého vysílání Digitální továrny 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh 2021 se po loňské pauze sestavuje znovu. Naším cílem bylo uskutečnit živé vysílání z Digitální továrny a pokračování technologického videoseriálu #R4M. Kdo při vysílání spolupracoval? Nač jsme se ptali v #R4M tentokrát? Kdo odpovídal?

 

Přestože všichni zažíváme naprosto bezprecedentní období nečekaných změn, letošní živé vysílání Digitální továrny se podařilo. Pro nás, za kulisami této události, bylo cílem setkání a předávání inspirací. Během několika dnů se opět setkala silně koncetrovaná odborná komunita. Tu spojují nové technologie, změna uvažování a byznys. A něco málo z diskutovaných témat jsme přenášeli živě a zaznamenali.


Pro větší náhled kliknout!

Přípravy této největší odborné mediální události roku 2021 trvaly více než rok a do poslední chvíle nebyla žádná jistota konání. Hygienická opatření a odstupy uskutečnění veletrhu určitě nepomáhaly, ovšem i přes to se dílo podařilo.


Pro větší náhled kliknout!

Proč Elektrika.TV?
Portál Elektrika je jediné technické médium, které se zaměřuje na technický obsah tohoto druhu a v takovém rozsahu. Stěžejním jádrem je instalační elektrotechnika s přesahem do související automatizace. Proto je digitalizace, respektive myšlenka Průmyslu 4.0 portálu blízká.


Pro větší náhled kliknout!


Letos se uskutečnilo 87 živých vstupů, představili jsme premiéru nových 26. dílů technologického videoseriálu #R4M. Čtyřdenní stream se opakoval každou noc a v pátek. Vysílání bylo vidět na portále Elektrika.TV, stránkách BVV a stránkách časopisu AUTOMA. Podařilo se i satelitní spojení z Digistage (pavilon F) na veletržní expozici 5G aliance (MPO v pavilonu P). Sledovanost v číslech: 11.854 UIP, míra okamžitého opuštění 52%, průměrná doba jedné relace byla 9 minut a 53 sekund. Archív rozhovorů naleznete zde!


Pro větší náhled kliknout!


Realizační tým živého vysílání Digistage 2.1
Technické řešení Karel Herma, Jan Freudl,
Kamery
Čeněk Vítovský, Marek Černý,
Zvuk Petr Kalaš
Moderátoři Miroslav Pakr, Marek Zahradníček, Denisa Ranochová, Petr Bartošík
Obsahová režie Miroslav Minařík
Time management vysílání Alena Minaříková
Odborná spolupráce Jiří Holoubek, Zdeněk Havelka


Pro větší náhled kliknout!

O provozovateli ...
Společnost Elektrika.info provozuje reportážní a diskusní Elektrika.cz a multimediální Elektrika.TV. Oba portály jsou charakteristické tvorbou vlastního obsahu. K tomu provozovatelé využívají kombinaci dnes dostupných nástrojů a metodik.

Chcete vložit některou videoreportáž na své stránky?
Jednoduchý návod čtěte zde!

Jak být v dnešní době vidět?
Nestačí jen publikovat na sociálních sítích. Vyjděte mezi lidi a ukažte své hodnoty prakticky. On-line reportážní portál Elektrika je v terénu již 23 let. Máme dobré tipy, jak na to.

Rychlý kontakt
Telefon 773 123 100

Podmínky pro tvorbu pestrého reportážního obsahu byly krajně nepříznivé, ale udělali jsme pestré technologické show a dali do toho maximum!

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2024 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení