Vysíláme ŽIVĚ, ale izolovaně v režimu K2K!

Reportážní režim portálu Elektrika se přizpůsobil možnostem, které pro získávání informací ve stavu izolace zbývá. Charakter práce s informacemi týmu Elektrika se od ostatních médií v oboru zásadně liší. Pokud nechcete přerušovat tok svých plánovaných odborných informací, lze použít našich mimořádných online relací.

 

 

Je to již 10 let co streamujeme video, ale na počátku myšlenky bylo záměrem rádio. Tedy hlas, mluvené slovo. Psal se rok 2009 my uvěřili, že to, co bude cool a chybí světu bude video. Možná opravdu chybělo, ale jeho základem je stále hlasová informace. V těchto dnech je u nás situace taková, že máme tolik informací, že v tak malém týmu a s omezeným rozpočtem nelze vše publikovat textem.

 

Pozorní uživatelé si již všimli zvýšeného audio obsahu. Není to méně práce, ale nebylo jiné varianty. Proto jsme oprášili ze skladu některé "krabičky", propojili je mezi různými (geografickými) adresami a minulý týden jsme spustili živá vysílání v režimu K2K (kuchyň to kuchyň).


Poslouchat mohou všichni na adrese radio.elektrika.cz (nyní vypnuto). Připojení účastníka do vysílání umíme různými způsoby. Běžným nástrojem je telefon, ZOOM, nebo nouzově i SKYPE.
Splňujeme tak všechny hygienické předpisy i přesto, že nemáme ve vysílání roušky.

 

Jak se mění naše práce?
Podívejte se na poslední živá vysílání v režimu K2K, video zde, audio (podcast) zde.

Chcete být vidět a slyšet? Co proto udělat?
Nejdříve nám zavolejte (například 773123100 nebo další) a zjistěte naše kapacitní možnosti.

 

 

Pravidlem stále zůstává, že nepřijímáme nevyžádané tiskové zprávy! Pokud chcete, máte možnost své sdělení oznámit svým hlasem!

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2024 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení