Redakce se chystá na AMPER 2014

Blíží se opět největší elektrotechnická událost v České republice. V redakci probíhají přípravy již od podzimu. Co lze očekávat? Bude se opakovat opět živé vysílání tak, jako bylo v minulém ročníku?

 

Portál Elektrika.cz se liší od ostatních médií především rychlostí zpracování a předávání informací. Tradiční ofline média mají ve svých hlavních informačních kanálech podstatně vyšší latenci, než online média.

Elektrika.cz se jako jediné zpravodajství v oboru, na online zpracování zaměřuje již 16 roků.

jjk

Živá vysílání z AMPERu mají tradici od prvního ročníku AMPERu v Brně. Od té doby se tento projekt vylepšuje tak, aby přinášel co nejvíce služeb všemi směry. Proto je také tak úspěšným.

V letošním roce máme v plánu několik technických změn v použitém hardware. Větší změnu zaznamená scénář živého vysílání, kdy se počítá se střihem záznamů přímo na veletrhu. Nyní se komunikuje s dalšími partnery, kteří se budou podílet na distribuci živého streamu. Měli by přibýt další noví zprávaři. 

I v letošním roce se opět počítá s aktivní účastí redaktorů a šéfredaktorů spřátelených odborných časopisů, kteří na AMPER fórum opět přivedou své zajímavé hosty.

Je nutné podotknout, že nelze atmosféru veletrhu AMPER jednoduše přenést. Můžeme pouze zachytit některé fragmenty. Bereme AMPER jako dobrou příležitost k setkání mnoha přátel. Pokud máte co sdělit přijďte také na AMPER fórum! Zavolejte nám na telefon 910 100 100 již nyní! Vytvoříme a zarezervujeme prostor i pro váš názor.

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení