Elektrická spojka 2014

Po prvním, úspěšném ročníku setkání elektrotechniků s novým názvem ELEKTRICKÁ SPOJKA, začínáme s Janem Fraňkem plánovat další ročník. Po zkušenostech s letošním jsme se rozhodli plánovaný termín vyhlásit podstatně dříve. Proto každý, kdo se bude chtít zúčastnit, má dostatek času na vyhrazení termínu.

Předpokládaný termín bude opět v květnu a to o víkendu

24.-25. 5.2014

Místo konání bude lépe dostupné z dálnice v penzionu v Českém Šternberku. A protože budeme opět na řece Sázavě, napadla nás myšlenka půldenního sjezdu řeky, kromě dalšího programu a soutěží. Celková kapacita penzionu je 45 míst.

 

Kdo bude mít zájem se akce zúčastnit, posílejte předběžné přihlášky pomocí objednávky. Do konce roku pak bude vybírána záloha. A protože jsme už loni uvažovali nad účastí či neúčastí rodinných příslušníků, napadá nás návrh na další akci, konanou nejspíš v druhé polovině června, kdy bychom zajistili a zorganizovali víkend nebo prodloužený víkend sjíždění řeky i s rodinami. To je spíš námět na další diskusi, takže uvítáme návrhy a připomínky. Akce se bude konat podle zájmu.

 

Objednat svou účast můžete zde!

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení