Jak probíhalo živé vysílání MSV 2015 #150919

Skončil MSV 2015. Tradičně jsme živě vysílali, ovšem letos s mnohými vylepšeními. Kdo posílil letošní tým? Kolik diváků sledovalo naše živé vysílání? Která odborná redakce časopisu se podílela na moderování rozhovorů? V této stručné zprávě naleznete všechny důležité odpovědi.

 

Živá vysílání nejsou předmětem výhradně technické výbavy. Důležitou roli hraje obsah. Sestavit to, co se uživateli objeví ve "stravitelné" formě je receptem každého scénáristy. V případě živého streamu z veletrhu je to velice podobné.

 

Živým streamem (online vysíláním) se zabýváme od vzniku multimediální části Elektrika.TV (2008), kdy jsme rozšířili Elektrika.cz (1998) o videoobsah. Rozhovory a reportáže tvoříme buď sami nebo ve spolupráci s některými spřátelenými odbornými médii. Např. All for Power.

 Stanislav Cieslar, Denisa Ranochová, Miroslav Minařík

 Naše mobilní studio se objevuje na veletrhu Amper, L.P. Elektro, Dnech teplárenství a energetiky, Vod-ce, konfernci AFP a dalších odborných událostech. Na Strojírenském veletrhu streamujeme již čtvrtým rokem. Letos jsme však přizvali moderátorskou posilu Denisu Ranochovou.

Karel Herma, Alena Minaříková, Miroslav Minařík, Lucie Paseková

V letošním roce při konání MSV 2015 jsme spustili nový model odbavovacího pracoviště, které nám umožňuje vysílat mnoho obrazových informací bezprostředně. Odvysílali jsme živě 61 rozhovorů, které sledovalo během prostředních třech dnů veletrhu 17.145 diváků (více zde).

Živé vysílání se objevovalo na hlavní stránce MSV, Elektrika.TV, All for Power a u dalších mediálních partnerů BVV. Překvapením, nejen pro nás, byly znalosti Dalibora Coufala, účastníka všech ročníků Strojírenského veletrhu.

Většinu rozhovorů naleznete v archívu Elektrika.TV. U nás je "o čem a pro koho" co mluvit. Proto v budoucnu můžete čekat další vylepšení!

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení