Novinky

Staň se externím poradcem portálu Elektrika.cz!

Svět se mění od nepaměti, jen za několik posledních let se změny znásobily. Mnoho našich odborných přátel není mezi námi na tomto světě a díky novým technologiím máme všichni jiné představy, potřeby a i možnosti. K našim půlkulatým narozeninám jsme si zabalili konstrukční obsahovou změnu portálu. Mnoho z tradičních funkcí portálu rušíme a naopak zkoušíme nové modely. V té souvislosti tvoříme extra úzký tým ...

Staň se externím poradcem portálu Elektrika.cz! - Více...

Závěr živého vysílání Digitální továrny 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh 2021 se po loňské pauze sestavuje znovu. Naším cílem bylo uskutečnit živé vysílání z Digitální továrny a pokračování technologického videoseriálu #R4M. Kdo při vysílání spolupracoval? Nač jsme se ptali v #R4M tentokrát? Kdo odpovídal?

Závěr živého vysílání Digitální továrny 2021 - Více...

Kód pro zobrazení vysílání Elektrika.TV

Vysílání Elektrika.TV je na českém internetu jediné svého druhu. Jde o jediný živý technologický kanál. Pokud chcete na své libovolné html stránce zobrazit vysílání Elektrika.TV, stačí vložit do html tento kód ...

Kód pro zobrazení vysílání Elektrika.TV - Více...

Prodejní videoklipy pro e-shopy

Na podporu elektronického obchodování připravujeme pro naše smluvní partnery zkrácené verze produktových videoklipů. Jde o zcela nový formát střihu, komentářů a titulků. Tento produkt má být krátký, technicky vypovídajícími argumenty k rozhodnutí zda nakoupit. Námi vyrobené materiály budou podporovány a využívány dalšími obchodními subjekty ...

Prodejní videoklipy pro e-shopy - Více...

Nač myslet při spojení se studiem Elektrika.TV

Chcete se spojit zvukem a obrazem se studiem Elektrika? Poradíme. Ač považujeme textová sdělení stále za důležitou formu komunikace, svět své potřeby mění. Generuje stále více obsahu. A tak vzniká nový fenomén. Jako uživatelé chceme stále více konkrétních skutečností a na druhé straně mají výrobci a distributoři stále méně prostoru pro tvorbu výstupů. Jedním z řešením jsou krátké vstupy prostřednictvím internetu, webkamery nebo mobilního telefonu. Jak se vyhnout začátečnickým chybám? Základní body uvádíme zde ...

Nač myslet při spojení se studiem Elektrika.TV - Více...

Co je to webinář, webcast, podcast a třeba workshop?

Přestože tyto termíny existují již dlouhé roky, dnes v době karantény se používají často mylně, nebo dokonce zcela zmatečně. Elektronickými způsoby šíření informací se zabýváme již více než desetiletí a do dnes se často potýkáme s nesprávnou terminologií. Abychom se mohli přesně domluvit, je nutné si tyto výrazy objasnit. Jaký je rozdíl mezi webcastem a webinářem? Kdy je který formát vhodný? Co je to podcast a kdy je pro odborné uživatele přínosem?

Co je to webinář, webcast, podcast a třeba workshop? - Více...

Vysíláme ŽIVĚ, ale izolovaně v režimu K2K!

Reportážní režim portálu Elektrika se přizpůsobil možnostem, které pro získávání informací ve stavu izolace zbývá. Charakter práce s informacemi týmu Elektrika se od ostatních médií v oboru zásadně liší. Pokud nechcete přerušovat tok svých plánovaných odborných informací, lze použít našich mimořádných online relací.

Vysíláme ŽIVĚ, ale izolovaně v režimu K2K! - Více...

Moderátoři a tvůrci streamu Digitální továrny 2019

Portál Elektrika není žádná kancelář a už vůbec ne reklamní či propagační agentura, přehazující obchodní tisková sdělení. Kdo zná ty, kteří jej tvoří? Prakticky není možné představit všechny, kdo svým dílem přispívají k celkové mozaice finálního obrazu. A tak alespoň při některých příležitostech prozrazujeme aktuální sestavu. V každém případě je za vším schováno daleko více osob a práce než by člověk pomyslel.

Moderátoři a tvůrci streamu Digitální továrny 2019 - Více...

Živé vysílání Digitální továrny 2.0, sledovanost a backstage

Na MSV 2019 se odehrála nová událost zaměřená na digitalizaci nejen průmyslových procesů s příznačným označením Digitální továrna 2.0. Co bylo úkolem týmu Elektrika na Digitální továrně 2.0? Kolik se uskutečnilo živých vstupů? Jak vypadal realizační tým živého vysílání? Chcete se také objevit mezi lídry nových technologií?

Živé vysílání Digitální továrny 2.0, sledovanost a backstage - Více...

Jak použít videoklip Elektrika.TV na svých stránkách

Jak vložit videoreportáž z Elektrika.TV kamkoliv jinam pomocí html kódu. Není potřeba kopírovat a ukládat objemné soubory videoklipů na svá placená úložiště. Kód vložíte do zdrojové části vašeho článku, ve kterém videoklip komentujete sami a sami si zvolíte, kam budete v textu vašeho komentáře směrovat případné aktivní odkazy.

Jak použít videoklip Elektrika.TV na svých stránkách - Více...

Živé vysílání Digitální továrny 2.0 z MSV 2019

Není veletrh jako veletrh. Vše se vyvíjí a výstavnictví nevyjímaje. Proč se o tuto událost zajímat? Všechny určitě neosloví! Osloví především lidi pátrající po tom, kam směřuje technologický vývoj. Ten mění naše životy i chování, ač se nám to líbí nebo ne. Živé vysílání Digitální továrny 2.0 zprostředkuje část dění z veletrhu a také něco navíc. Obdobnou technickou událost v takovém provedení nepotkáte ani v Německu!

Živé vysílání Digitální továrny 2.0 z MSV 2019 - Více...

Portál Elektrika.cz a AMPER 2019

Přejete si reportáž z vaší expozice? Pokud již máte smluvené termíny dál číst nemusíte. V opačném případě doporučejeme číst tuto konstruktivní poznámku.

Portál Elektrika.cz a AMPER 2019 - Více...

Překročili jsme hranici 40. tisíc diskusních témat

Bez nadsázky největší diskusní fórum instalační elektrotechniky, věnované primárně uživatelům vzdělaných v tomto oboru, přesáhlo hranici 40. tisíc diskusních témat ...

Překročili jsme hranici 40. tisíc diskusních témat - Více...

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů

V tomto dokumentu bychom vás chtěli informovat o zásadách, podle kterých zpracováváme vaše osobní údaje a analyzujeme některé aspekty chování návštěvníků našich webových stránek a o Vašich právech s tím souvisejících.

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů - Více...

Jak ve Zdrojích vyhledat dokumenty podle obsahu

Nalézt tu správnou informaci je klíčové pro úspěch každého studujícího. Celotextovým (fulltextovým) prohledáváním bohužel dostáváme obrovské množství výsledků. Navíc záleží na algoritmu vyhledávání které je na mnoha serverech, které obsah indexují rozdílně. Proto uvádíme postup možného hledání na portálech Elektrika ...

Jak ve Zdrojích vyhledat dokumenty podle obsahu - Více...

Chcete pro nás fotit elektroinstalace mobilním telefonem?

Pokud máte chytrý telefon a fotografujete například svou práci, detaily elektroinstalací, nabízíme možnost využití těchto fotomateriálu k vaší propagaci!

Chcete pro nás fotit elektroinstalace mobilním telefonem? - Více...

ESP# Videoseriál o elektronickém nakupování v elektrotechnice

Víte, co se v elektrotechnice vše dá pořídit přes e-shop? Za jakých podmínek? Pro koho je e-shop jediným a pro koho pouze alternativním řešením? V čem je oblast B2B nakupování odlišná od B2C? Zajímáte se o tento způsob komunikace a nakupování? Získejte ty správné vědomosti o elektronických nákupech! Podívejte se na nový obsah, který nyní připravujeme ...

ESP# Videoseriál o elektronickém nakupování v elektrotechnice - Více...

AG# Nový víkendový seriál AGeNT od 2.9. 2017

Od září budou o víkendu vycházet příběhy elektrotechnika. Portál Elektrika.cz bude jako první uvádět příběhy českých elektrotechniků v seriálu na pokračování. Pohledem do odborné publicistiky se podobný žánr nikde neobjevuje. Scénář se zakládá na skutečných událostech, přesto místa a osoby jsou čistě náhodné.

AG# Nový víkendový seriál AGeNT od 2.9. 2017 - Více...

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení