Náš pohled

Umíte dobře odprezentovat svou myšlenku?

Závisí váš úspěch také na dobré prezentaci? Přes to, že pracujeme v technickém oboru stále platí obecná prezentační pravidla. Ta jsou často velmi zlehčována a podceňována. Pak se můžeme setkat s celou plejádou "uspavačů hadů". Je s podivem, že to nevadí jim samotným a často ani jejim nadřízeným. Podívejte se na vychytávky prezentací pomocí Ipadu, které zde názorně ukazuje Petr Mára ...

Umíte dobře odprezentovat svou myšlenku? - Více...

Jak si firmy kontrolují své obchodní zástupce

Jak se v terénu ve skutečnosti chovají zástupci vaší značky? Opravdu máte přehled? Naší prací je sdělovat to, co se děje v oboru. Bohužel někteří zaměstnanci výrobců jsoou přesvědčeni, že se neděje nic nebo, že by se nám nemělo nic sdělovat. Podobné projevy prozrazují, že takový pracovník škodí vlastní firmě, není člověk na správném místě. S velkou pravděpodobností jeho zaměstnavatel vůbec netuší koho platí.

Jak si firmy kontrolují své obchodní zástupce - Více...

Neoslovujte neznámé adresáty!

Svá sdělení adresujte pouze těm, u kterých víte, že se jich to týká. A v některých případech je rozhodující i způsob a správná adresa! Pokud přijímáte nové pracovníka na mimofiremní komunikaci, ověřte si jeho praxi v tomto oboru! Nemusí mít vůbec žádnou nebo zcela nevhodnou.

Neoslovujte neznámé adresáty! - Více...

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2023 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení