Portál Elektrika.cz a AMPER 2019

Přejete si reportáž z vaší expozice? Pokud již máte smluvené termíny dál číst nemusíte. V opačném případě doporučejeme číst tuto konstruktivní poznámku.

 

Jak se prezentuje fyzicky internet?
Již v počátcích vzniku portálu jsme byli skeptičtí k fyzické prezentaci on-line média na výstavách mezi fyzickými produkty. I když do jisté míry to tehdy cenu mělo. Dnes jsme v pozici, kdy médium netřeba představovat a to, co je důležité je tvorba obsahu. K velkému překvapení některých marketingových "odborníků" nejsou tisková komerční sdělení tím, co by mělo tvořit většinu publikovaných informací.

Jaká je práce publicisty na veletrhu?
Pozorný uživatel si všímá, že u nás tvoříme, nikoliv přepisujeme. Z toho důvodu se také změnil podtext naší práce. Uvádíme, že jsme reportážní a diskusní médium. A dostáváme se k samotnému poslání na veletrzích. Pokud chceme dodržet zmiňovaný podtext, na AMPERu musíme běhat s kamerou a mikrofonem. Nelze souběžně dělat reportáž a stát na stánku.

Jak si zajistit naši kameru a mikrofon?
Toto je tedy logický důvod proč si s námi na veletrzích moc nepovykládáte. Pokud si přejete naši veletržní pozornost, pak prosím nevyužívejte sociální sítě, hromadná e-mailová oznámení nebo dokonce automaticky nepředpokládejte, že na vás dojde. Volejte již před veletrhem a domlouvejte se osobně. Odsouhlasený termín je správné řešení. 

Co mít pro nás nachystáno
V první řadě je důležité znát důvod proč se chcete prezentovat. Co chcete světu oznámit. Forma a způsob je pak na nás. Pokud chcete zakázkové video, pak se obracejtena na PR agentury nebo studia nabízející zakázkové natáčení a střih. My tvoříme reportáže pro portál Elektrika.

Kde a kdy bude reportáž dostupná
Hodně záleží na použité formě výstupu (text, video, foto, audio). Bezplatná a placená verze je také rozhodující pro rychlost zpracování. Pokud není předem sjednán termín vydání, publikování se řídí dle vnitřního rozvrhu redakčního plánu.

Koho kontaktovat?
Samozřejmě kohokoliv koho od nás máte v kontaktech nebo Alenu Minaříkovou 773123103. Dozvíte se jak se zviditelnit bez agentur, spontánně a účinně!

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická zpravodajská jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 17 minut! Znáte jiný oborový portál, který je podobně akční?

 

Portál Elektrika je dnes synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací z oblasti instalační elektrotechniky v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2021 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení