Portál Elektrika.cz a AMPER 2019

Přejete si reportáž z vaší expozice? Pokud již máte smluvené termíny dál číst nemusíte. V opačném případě doporučejeme číst tuto konstruktivní poznámku.

 

Jak se prezentuje fyzicky internet?
Již v počátcích vzniku portálu jsme byli skeptičtí k fyzické prezentaci on-line média na výstavách mezi fyzickými produkty. I když do jisté míry to tehdy cenu mělo. Dnes jsme v pozici, kdy médium netřeba představovat a to, co je důležité je tvorba obsahu. K velkému překvapení některých marketingových "odborníků" nejsou tisková komerční sdělení tím, co by mělo tvořit většinu publikovaných informací.

Jaká je práce publicisty na veletrhu?
Pozorný uživatel si všímá, že u nás tvoříme, nikoliv přepisujeme. Z toho důvodu se také změnil podtext naší práce. Uvádíme, že jsme reportážní a diskusní médium. A dostáváme se k samotnému poslání na veletrzích. Pokud chceme dodržet zmiňovaný podtext, na AMPERu musíme běhat s kamerou a mikrofonem. Nelze souběžně dělat reportáž a stát na stánku.

Jak si zajistit naši kameru a mikrofon?
Toto je tedy logický důvod proč si s námi na veletrzích moc nepovykládáte. Pokud si přejete naši veletržní pozornost, pak prosím nevyužívejte sociální sítě, hromadná e-mailová oznámení nebo dokonce automaticky nepředpokládejte, že na vás dojde. Volejte již před veletrhem a domlouvejte se osobně. Odsouhlasený termín je správné řešení. 

Co mít pro nás nachystáno
V první řadě je důležité znát důvod proč se chcete prezentovat. Co chcete světu oznámit. Forma a způsob je pak na nás. Pokud chcete zakázkové video, pak se obracejtena na PR agentury nebo studia nabízející zakázkové natáčení a střih. My tvoříme reportáže pro portál Elektrika.

Kde a kdy bude reportáž dostupná
Hodně záleží na použité formě výstupu (text, video, foto, audio). Bezplatná a placená verze je také rozhodující pro rychlost zpracování. Pokud není předem sjednán termín vydání, publikování se řídí dle vnitřního rozvrhu redakčního plánu.

Koho kontaktovat?
Samozřejmě kohokoliv koho od nás máte v kontaktech nebo Alenu Minaříkovou 773123103. Dozvíte se jak se zviditelnit bez agentur, spontánně a účinně!

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2022 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení