Živé vysílání Digitální továrny 2.0, sledovanost a backstage

Na MSV 2019 se odehrála nová událost zaměřená na digitalizaci nejen průmyslových procesů s příznačným označením Digitální továrna 2.0. Co bylo úkolem týmu Elektrika na Digitální továrně 2.0? Kolik se uskutečnilo živých vstupů? Jak vypadal realizační tým živého vysílání? Chcete se také objevit mezi lídry nových technologií?

 

 
Pro větší náhled kliknout!

Živé vysílání Digitální továrny 2.0
lze považovat za tématický, ovšem technicky korektní přesah původního zaměření (since 1998). Žádné odborné médium v České republice nerealizuje živé vysílání s vlastní tvorbou obsahu a současně i s medializací tvořeného obsahu.


Pro větší náhled kliknout!

Počet rozhovorů
Proběhlo celkem 80 živých vstupů a 32 předtočených minireportáží, většina z nich je dostupná v archivu Elektrika.TV. Naleznete je v sekci MSV 2019 živé vysílání Digitální továrna 2.0 a MSV 2019 živé vysílání MICROSOFT Day.

 
Pro větší náhled kliknout!

Sledovanost živého vysílání na internetu
Čtyřdenní živé vysílání bylo streamováno v pěti dnech MSV (včetně repríz) na portále Elektrika, stránkách BVV, FCC Public a časopisu Konstrukce Média. Celková čísla jsou následující 32.000 UIP, míra okamžitého opuštění 53% a průměrná doba trvání relace 9 minut 49 sekund. Detaily naleznete po kliknutí na níže uvedený obrázek.Pro větší náhled kliknout!

O provozovateli ...
Společnost Elektrika.info provozuje reportážní a diskusní Elektrika.cz a multimediální Elektrika.TV. Oba portály jsou charakteristické tvorbou vlastního obsahu. K tomu provozovatelé využívají kombinaci dnes dostupných nástrojů a metodik.

Realizační tým živého vysílání
Technické řešení Karel Herma, Jan Freudl, kamery Čeněk Vítovský, Marek Černý
Moderátoři Mirek Pakr, Marek Zahradníček, Denisa Ranochová, Stanislav Cieslar
Tématická režie Miroslav Minařík
Time management vysílání Alena Minaříková


Pro větší náhled kliknout!

Chcete vložit některou videoreportáž na své stránky?
Jednoduchý návod čtěte zde!

Jak začlenit svůj produkt nebo službu do technického vysílání
Pokud se chcete postavit na úroveň těch, kteří jsou mezi prvními inovátory, nestačí jen publikovat na sociálních sítích. Vyjděte mezi lidi a ukažte své hodnoty prakticky. Máme dobré tipy jak na to ...

Rychlý kontakt
Telefon 773 123 100

O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická reportážní a diskusní jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 14 minut!

 

Portál Elektrika je v oblasti instalační elektrotechniky synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čím se liší od konvenčních médií? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2024 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 773 123 100

Přihlášení