Televize (www.Elektrika.TV)

Televize (www.Elektrika.TV)
První technický broadcast v České republice. Z původního úložiště videoklipů se stal v roce 2011 zrodila první IP televize s vlastní tvorbou a (v reálném čase) živým vysíláním. Dnes portál staví své stěžejní informační produkty na spojení vlastních, funkčních a veřejností oblíbených částí.

 

Po vzoru kalifornského TWIT (This Week In Tech) Lea Laporte vzniká na počátku roku 2011 v Brně podobné studio v české verzi. Využívá možnosti přenosu hlasu a obrazu ke spojování různých odborníků elektrotechniky. Během léta 2011 vzniká playlist a televizní program.

Hlavní přidanou hodnotou nejsou pouze videoklipy, ale jejich provázání na textové zdroje a následná interakce v reálném čase. V roce 2012 redakce realizovala poprvé živý přenos elektrotechnického veletrhu AMPER v Brně. O dvanáct měsíců později redakce portálu s přáteli realizuje 32 hodin živého vysílání z veletržního studia v pavilonu P.

Vysílání za čtyři dny sledovalo celkem více, než 7.960 jedinečných zařízení.
Rekordní vysílání zajišťovalo 28 lidí.
Proběhlo 56 rozhovorů.
Uskutečnilo se 31 zpravodajských vstupů (vždy v celou hodinu).

Nyní se žívá vysílání i předtočené rozhovory a reportáže využívají k názornějšímu a přesvědčivějšímu sdělení. Elektrika.TV se stává svými produkty novým standardem dnešní (nejen technické) komunikace.


O tom, jak vypadalo živé vysílání v zákulisí již existuje dokument „film o filmu“, který naleznete na Elektrika.TV.


Právě vysíláme na Elektrika.TV ...

 

 

 

PUBLIKOVAT NEBYLO NIKDY RYCHLEJŠÍ A TAK ÚČINNÉ!

Tuto službu využívají:
ABB, DEHN+SOHNE, OBO BETTERMANN, LAPP Kabel, TECO, FRANKISCHE, SCHRACK Technik, Brněnské veletrhy a výstavy Brno, Terinvest Praha, KOPOS Kolín, ARKYS, L.P.Elektro, ENIKA, ELEKTRO Bečov, OEZ Letohrad, PHOENIX Contact, RITTAL Czech ...


 

Více na  Elektrika.TV ...  Pro více informací volejte 773 123 105!

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení