Zviditelněte svůj katalog produktů zdarma!

Zviditelněte svůj katalog produktů zdarma!
Máte svůj katalog také ve formátu pdf? Máte ho na svých stránkách? Pokud ovšech chcete aby jej našli i uživatelé portálu Elektrika.cz při běžném hledání, umístěte jej do největší elektrotechnické databáze zde! A zdarma!

 

Katalogy v elektronické verzi (např. pdf) mají oproti papírovým variantám velkou přednost. Jsou prohledávatelné. Proto také většina výrobců již své portfólio nabízí i touto formou.

Samotný elektronický formát ještě není vítězstvím. Záleží na umístění. Odborník může prohledat všechny vaše texty pouze v případě, že je má všechny uložené na svém lokálním disku a je u sebe v pracovně. Naše řešení umožňuje nahlédnout a prohledat více, než 150.000 technických stránek odkudkoliv a bez nutnosti instalace dalšího software.

Pro tento účel můžete bezplatně využít elektronické redakční knihovny, která primárně slouží jako rychlý zdroj informací pro redaktory. Na jaře 2013 byla tato knihovna částečně zveřejněna pro odbornou veřejnost, která může využívat uložených informací stejným způsobem jako redaktoři zpravodajství.

Výhody pro vás
Vaše dokumenty jsou k dispozici nejen na internetu jako kdekoliv jinde, ale především v souvislostech největší dostupné elektrotechnické knihovny v ČR a SR.
 

Jaké typy dokumentů?
Katalogy, tiskové zprávy, návody, manuály, montážní návody, servisní doporučení.
 

Jaký formát?
Otevřený, neuzamčený dokument (s možností kopírování textu) primárně v pdf. Pokud jej pošlete ve Wordu, převedeme jej sami.

 

 

Jak odeslat svůj dokument do knihovny?
Na hlavní stránce http://zdroje.elektrika.cz naleznete ve spodním levém rohu odkaz UPLOAD. Přihlaste se běžným uživatelským účtem. Objeví se vám vstupní formulář, kterým pohodlně zadáte váš dokument k zadání do knihovny.


 

O čem je dobré vědět?

Víte, jak vypadá vysílání naší televize? Sledujte zde ...


Sledujte jak vypadá typický produktový videoklip Ukázka zde ...


Chcete propagační sestavu na míru vlastní společnosti? Zavolejte nám a sjednejte si konstruktivní schůzku. Telefon 773 123 105. Nebo více kontaktů zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení