Přechod Elektrika.TV na digitální platformu je nevyhnutelný

Multimediální Elektrika.TV přechází na digitální platformu zpracovávaného studiového vysílání. Během roku 2012 by měly všechny sekce přejít na nový systém. První část se chystá při živých vysílání z veletrhu AMPER 2012 v Brně ...

Vše má svůj vývoj.
Když byla v roce 2008 spuštěna Elektrika.TV nikdo neuvažoval větší investice, než by se od odborného portálu očekávalo. Po loňském testování živého vysílání a také po největších investicích do technologií za dobu trvání Elektriky.cz (13 roků), portál znovu našlapuje výš.

Původní analogové zpracování studiových vysílání (PAL) se začalo značně prodražovat. Byli jsme znovu postaveni před rozhodnutí, zda rozšiřovat starý systém dalšími stotisícovými injekcemi do vylepšení nebo nezačít s digitální technologií. Před námi je AMPER 2012, bohužel také očekávaná další recese. Přes to díky mnohým přátelům a dodavatelům portál zkusí AMPER 2012 digitálně!

Elektrika.TV jako první v České republice začala využívat videohovorů SKYPE pro živá streamovaná vysílání na vlastních technologiích. Do dnešního dne žádný internetový projekt neposkytuje obsah jiný než VOD (video on demand, video na vyžádání).

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení