Nové funkce na Elektrika.TV #160801

Seznamte se s novými funkcemi multimediální části portálu Elektrika, které odkryjí souvislosti v obsáhlém archívu. Nyní lze snadno vyhledat archivní videomateriál nejen podle společnosti, ale také podle tématu nebo i osoby, která ve videoklipu vystupuje!


Multimediální Elektrika.TV je nedílnou součástí portálu Elektrika.cz. Nejde pouze o úložiště souborů. Elektrika.TV skutečně vysílá. Přidanou hodnotou vysílání jsou souvislosti každého pořadu. Podívejte se na nové funkce, které pomohou k rychlejší orientaci v tak velké sbírce odborných dat.


Souvislosti právě vysílaných pořadů

Tato funkce je unikátní pouze na Elektrika.TV. Na hlavní stránce vidíte právě vysílaný pořad a v pravé části se dynamicky rolují modrá tlačítka. Pokud na vybrané kliknete, zobrazí se vám související obsah toho druhu, který kliknutím volíte.
Klikněte na níže uvedenou videoukázku!

Vyzkoušejte tuto funkci v hlavním okně Elektrika.TV!
Vyhledávání videoklipů podle data

Získáte rychlý přehled od nejnověji vydaných pořadů. Tímto způsobem se zpětně proklikáte po časové ose zpět do minulosti.
Klikněte na níže uvedenou videoukázku!

Nalezněte starší videoklipy zde!
Vyhledávání videoklipů podle tématu

Pokud vás zajímá konkrétní téma, nechte si vyhledat všechny podobné videoklipy kliknutím na vybraný pojem. Témata se stále čistí a upravují, pokud něco nedohledáte tématy, můžete to najít v jiných souvislostech.
Klikněte na níže uvedenou videoukázku!

Názvy témat se neustále doplňují a mění. Aktuální sledujte zde!

Vyhledávání videoklipů podle firmy

Všechny videoklipy patřící konkrétní společnosti získáte podobným způsobem na předposlední záložce. Pokud je videoklip s více firmami, pak ho můžete nalézt také poslední možností, podle osoby.
Klikněte na níže uvedenou videoukázku!


Přehled všech firem s videoklipem v archívu Elektrika.TV naleznete zde!

 

 


Vyhledávání videoklipů  podle osoby

Lze u nás také vyhledat. Jde o novinku léta 2016. Tato možnost umožní nalézt osobu, kterou jsme otitulkovali a veřejně u nás vystupovala.
Klikněte na níže uvedenou videoukázku!

Zkuste si vyhledat například všechny své videoklipy zde!

Toto je něco málo z posledních novinek. A nechte se překvapit dalšími. Věříme, že vám tyto možnosti pomohou nalézt hledané informace snadněji.

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení