Netcastové televizní studio je vytížené více, než se čekalo ...

Elektrika.cz vysílá i online! Počátky tohoto roku byly ve znamení videospotů a prvních pokusů o živá odborná vysílání na internetu.

 

Portál Elektrika.cz je znám moderním přístupem v komunikaci, proto jeho novinka živých vysílání tolik čtenáře nepřekvapila.

"Od koho jiného čekat odbornou tv, než od Elektriky?" ... říká projektant Petr Kyselka.

Videospoty ovládly webové prezentace. Youtube sledují milióny čtenářů. Není tomu jinak na adrese Elektrika.TV. "Spojit textovou a obrazovou část obsahu s živým videem bylo opravdu na snadě" ... vysvětluje Miroslav Minařík, "jde o to s jakým obsahem a jak to rychle a kvalitně zpracovat".

Tzv. VOD (video on demand), tedy video na vyžádání je relativně jednoduché. To není vysílání. Streaming obsahu je něco jiného. V reálném čase spotřebiteli publikovat obsah ať již z playlistu nebo živý přenos.

Portál Elektrika.cz se tedy stále drží tradice a přináší vlastní obsah. Pouze v případě této poslední novinky autoři nepočítali s tak velkým zájmem o živá vysílání. Ale již nyní probíhá kompletní redesign, který bude oficiálně představen na AMPERu 2012 v Brně, spolu s novými funkcemi pro čtenáře, diváky i zadavatele inzerce!

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení