Jak vypadala Elektrická spojka 2015

V letošním roce se uskutečnil další ročník elektrikářské sešlosti pod názvem Elektrická spojka. Tentokrát v Horní Lhotě u Jindřichova Hradce ...

 

Když se konala první Elektrická spojka 2013 v Týnci nad Vltavou 2013, jako následovník letitých clusteráckých srazů, bylo zamýšleno ji pořádat jako putovní po České republice. Ovšem praxe ukázala, že organizace zabere času dvěma až čtyřem lidem. Proto, že jde o nekomerční a nezisková událost jsou veškeré aktivity čerpány z časových osobních rezerv.

Proč nekomerční?
Někdo namítne, že se na té události komerční značky prezentují. To je pravda. Ale to proto aby si učastníci zaplatili pouze to nezbytně nutné.

Co se na Elektrické spojce platí?
Kdo přepával platil ubytování včetně snídaně a startovací poplatek. Kdo přijel na otočku zaplatil pouze startovací poplatek. Ze startovacíh poplatků se platilo všechno to, co nepokryly sponzorské příspěvky.

Co se na Elektrické spojce děje?
V prvé řadě jde o zábavu přátel elektrotechniky z diskusního fóra na portálu Elektrika.cz.

Co dělají komerční značky na Elektrické spojce?
Ano, mohou si postavit reklamní rollup a rozdávat reklamní předměty. Ale takovou bezduchou činnost nechme znuděným zaměstnancům značek otráveně sedících na výstavách. Na Elektrické spojce je propagace formou zábavy a her!

Chcete se účastnit na Elektrické spojce se svou firemní značkou?
Je to jednodušší, než si myslíte, buďte sponzor občerstvení! Co je kouzlem vám prozradíme na telefonu. Volejte Alenu Minaříkovou 773 123 103.

A kde bude Elektrická spojka 2016?
Uvažuje se zpět v Českém Šternberku. I přes to, že by to již nebyla putovní událost. Český Šternberk je prostě kouzelný a pro elektrikáře přímo stvořený!

Fanklub (Cluster) o tom diskutuje v soukromé diskusi zde ...

Chcete se učastnit jedinečných dění Elektronautů také?
Volejte Aleně 773 123 103

 

 

Kategorie:

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení