Jak se vysílalo živě z AMPERu 2016

Letošní vysílání dopadlo dobře i přes to, že některé účastníky realizace přepadla vlna virových onemocnění a vystavovatelé oscilovali mezi Brnem a Frankfurtem. Návštěvnost účastníků na samotném veletrhu byla srovnatelná a důvodů, proč nebylo možné se zastavit bylo tradičně bezpočet. Jak vypadala sledovanost AMPER fora 2016 na internetu? Kteří partneři letos zajistili stěžejní zobrazení online vysílání?

 

Uskutečnit živé vysílání z veletrhu AMPER je otázka několika měsíčních příprav a následné souhry mnoha lidí a okolností. Jak to tedy vypadalo v letošním roce?


Společný projekt AMPER forum byl realizován společnostmi Terinvest, Elektrika.info, AF Power po šesté a na již tradičním místě v pavilonu P brněnského výstaviště.

Letošní rok proběhl ve znamení viróz a nečekaných událostí, přesto se opět vysílalo celé čtyři dny online. Byly zachyceny důležité novinky vystavovatelů, představeno několik speciálních hostů a došlo k několika nečekaným, ale zajímavým setkáním.


Letošní vysílání
bylo kontinuální s 30. hodinami vysílání. 69 vstupů bylo letos navíc doplňováno předtočenými klipy, reportážemi a živými komentáři.

Moderovali: Lucie Polačková, Miroslav Minařík, Stanislav Cieslar, Denisa Ranochová, Karel Herma, Josef Košťál, Jiří Schwarz
Režie vstupů: Alena Minaříková
Živý střih: Roman Pekárek
Odbavení a živé komentáře: Karel Herma
Titulky: Lucie Paseková
Kamery a fotografie: Margita Boháčová
Stream Radim Novotný


Kolik bylo sledujících:
Celkem bylo 12.496 (UIP) unikátních uživatelů. Na grafu vidíte v oranžové lince loňské srovnání. Letos bylo o 12% sledujících více, než v předchozím roce.

 

Odkud se sledovalo živé vysílání
Stěžejní sledovanost registrujeme z portálů Elektrika, velkoobchodu Sonepar, ze stránek pořadatele AMPER a portálu Elektronika.cz.

Které kanály pomohly nejvíce
Za všimnutí stojí opět nízké číslo sociálních sítí, které v B2B je dlouhodobě naprosto nezajímavé.

Kdy uvidíte opakování
Všechny čtyři dny mají kontinuální záznam, který máme v plánu opakovat přes konkrétně avízované víkendy. Jednotlivé vstupy je možné vidět v denním vysílání Elektrika.TV nebo na domácích stránkách našich hostů. V průběhu následujícího období budou opět vybrané záznamy vycházet doplněné o další informace na Elektrika.cz.

 

S Elektrikou se o Vás někdo opravdu dozví.

 

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení