#150930 Exkluzivní záznam odborného představení

... události zaměřené na projektování elektroinstalace v polyfunkčních budovách 2015. Školení bylo vedené formou dialogu přednášejících, které diváka provedlo od zadání až po realizaci elektroinstalací v polyfunkčních budovách. Akce byla zaměřená pro všechny, kteří projektují a montují vnitřní elektrické rozvody. Přednášky se zaměří na: návrh osvětlení, výrobu rozváděčů, stanovení vnějších vlivů, požární předpisy pro elektroinstalace, efektivní provádění kabelových rozvodů.

 

Pokud jsme událost L.P.Elektro na podzim roku 2015 nazvali odborným představením, pak jsme nemysleli představení divadelní, ovšem malé divadlo se hrálo také.

 

Celou událost odborně uváděli Jiří Horák s Karlem Dvořáčkem. Aby byly předkládané informace stravitelnější, dostaly podobu hry na odběratele a dodavatele.

 

Toto podání sice není žádnou světovou novinkou, ovšem málokterá značka se do podobné odvážnosti pustí. Proč se to účastníkům líbilo? Inu, odpověď zestručníme. Pokud je detektivka opravdu napínavá divák si rád počká do konce zda byl vrahem opravdu zahradník. 

 

Záznam celé události bude tématicky rozdělen a publikován dle požadavků producenta (L.P.Elektro) na www.Elektrika.TV.

 

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení