Umíte dobře odprezentovat svou myšlenku?

Závisí váš úspěch také na dobré prezentaci? Přes to, že pracujeme v technickém oboru stále platí obecná prezentační pravidla. Ta jsou často velmi zlehčována a podceňována. Pak se můžeme setkat s celou plejádou "uspavačů hadů". Je s podivem, že to nevadí jim samotným a často ani jejim nadřízeným. Podívejte se na vychytávky prezentací pomocí Ipadu, které zde názorně ukazuje Petr Mára ...

Opravdu umíte vy, vedoucí pracovníci, produktoví manažeři nebo obchodní zástupci dobře prezentovat? Věřte mi, že se na veletrzích a seminářích setkáváme s různými technikami a od nuly proměnnou kvalitou představení.

V tomto videoklipu ukazuje Petr Mára možnosti práce s Ipadem. Všimněte si, že nejde pouze o technické možnosti ale také o způsob jak se celá prezentace pojme. Pokud je vaše sdělení již dobře připraveno, pak doporučuji přejít k technickým vychytávkám, které zde Petr ukazuje.

 

Petr Mára je skvělý prezentátor a propagátor nových progresivních metod práce. Kdo pracuje na svém osobním růstu neměl byt zapomenout tohoto člověka sledovat. Myslím, že i pro ty nejzatvrzelejší jsou petrovy rady velice inspirativní.

Petr Mára a Jan Březina testují elektromobil (zde)

 

 


Miroslav Minařík @minarikmiroslav

Kategorie:
O společnosti

Společnost Elektrika.info je provozovatelem několika technicky zaměřených portálů. Tato elektrotechnická zpravodajská jednička vydává v České republice odborné zpravodajství již od května 1998! Na portálech Elektrika se mění obsah průměrně každých 17 minut! Znáte jiný oborový portál, který je podobně akční?

 

Portál Elektrika je dnes synonymem pro nejvíce dostupných oborových informací z oblasti instalační elektrotechniky v Česku. A proč je tento portál tak žádaný? Čtěte zde ...

 

ZPRAVODAJSTVÍTELEVIZEDISKUSEDOKUMENTYO NÁSKONTAKTY

Copyright © 1998-2018 Elektrika.info s.r.o. mail: redakce@elektrika.info tel.: +420 910 100 100

Přihlášení